Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Мiнi виставка до ювiлею Т.Г. Шевченко

DSCN2631Тарас Шевченко належить до числа тих людей, що внесли свою частину творчого доробку до скарбниці культури. 7-го березня у музеi відкрилася мiнi виставка «Шевченко у моїй родині», присвячена 200-рiччю його народження.
 
DSCN2636
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Першими відвідувачами стали учні 4-6-х класiв школи-інтернату №1. Діти потрапили у світ талановитого митця, поета та прозаїка. Ознайомились з малюнками Шевченка-художника. Вiн вважав людину найбільш гідним об’єктом зображення для художника, і цим пояснюється велика увага, яку він приділяв портретному та побутового жанру. За своє життя поет написав близько 13-ти автопортретів. Діти дізналися, що Шевченко прийняв рішення все життя присвятити розповсюдженню серед народу найкращих живописних творів всесвітньо відомих художників: «Из всех изящных искусств мне теперь более всего нравится гравюра. И не без основания. Быть хорошим гравером, значит быть распространителем прекрасного и поучительного в обществе. Значит, быть полезным людям и угодным Богу. Прекраснейшее, благороднейшее призвание гравера. Сколько изящных призведений, доступных только богачам коптились бы в мрачных галереях без твоего чудотворного резца. Божественное призвание гравера!».
Учні дізналися о перших виданннях знаменитого “Кобзаря”, icторiю його створення. Найціннішим представленним на виставцi експонатом була 100-річна збірка творів Шевченка, яка датована 1914 роком і була видана у Катеринославі. Діти переглянули видання різних років радянського часу. А також малюнки та портрети роботи Т. Шевченко. 
Шевченко – велетень духу, митець, непримиренний борець проти будь-якого гноблення людини людиною. Всі бажаючі більше дізнатися про Т.Г. Шевченко та побачити старі видання великого "Кобзаря" можуть відвідати виставку до 22 березня.
 
 
 
Фотогалерея К 200-ЛЕТИЮ Т.Г. ШЕВЧЕНКО
 
 
 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.