Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Міжшкільний фестиваль у музеї

Міжнародний день рідної мови у Костянтинівському музеї Міжнародний день рідної мови, проголошений ЮНЕСКО у 1999 році звучить лемківька мова у Костянтинівському музеї відзначається щороку 21 лютого з метою підтримки мовної і культурної різноманітності. Дата була обрана на пам’ять про події, що відбулись в столиці Бангладеш 67 років тому, коли від куль поліцейських загинули студенти, які вийшли на демонстрацію на захист своєї рідної мови.
 Сьогодні
 учні навчальних закладів зібрались у краєзнавчому музеї на фестиваль «Рідна мова – душа народу», гаслом якого стали слова «Мова кожного народу неповторна і своя». Організаторами виступили міський краєзнавчий музей спільно з методичним об’єднанням вчителів художньої культури та російської мови під керівництвом Касумової Олени Вікторівни.
 Фестиваль відкрили працівники музею вітанням на різних мовах. Карагічева Вікторія Карагічева фестиваль рідної мови у музеїВікторія, викладач п'ятої школи, лауреат Гран-прі обласного конкурсу А. Галстян у Костянтинівському музеї«Висота», виконала авторську пісню про рідну мову. А потім в стінах музею у виконанні учнів шкіл міста лунали пісні на українській, російській, вірменській, турецькій, білоруській мовах. Діти декламували вірші грузинською, ромською, молдавською, українською мовами. Присутніх вчителів і батьків захопили лемківські, вірменські, ромські, арабські танці. До кожного виступу було підготовлено відео-супроводження: на екрані пропливали Карпатські і Кримські гори, вірменські і грузинські стародавні фортеці, арабські і турецькі історичні пам’ятки, білоруські ліси і ромські степи.

 Музика, яскраві національні костюми, квіти, кульки, прапорці створювали атмосферу свята, на якому всі мові рівні, унікальні, йдуть від душі і серця.всі ми Україна

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.