Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

нокта симплекс

Комментарии

До Дня захисника України

хлопці на екскурсії в музеї На Покрову Пресвятої Богородиці водночас з Днем Українського козацтва, українці відзначають велике державне свято – День захисника України. Це данина пам'яті нашим гордим предкам, які вогнем і мечем боронили право на незалежність рідної країни, вшануванню козацької доблесті і відваги, вдячності ветеранам Другої світової війни, які воювали за свою землю, це день героїв сучасності, які мужньо захищають рідну Україну, і всіх тих, хто поклав своє життя в ім'я суверенітету і єдності нашої держави. Свято було встановлено указом Президента України в 2014 році.
  18 жовтня в музеї спільно з Костянтинівським міським військовим комісаріатом для студентів 1-го курсу індустріального технікуму був проведений тематичний захід «Ми – козацького роду!». Старший офіцер, майор Захарченко Михайло Юрійович, ознайомив майбутніх захисників з військовою службою та її обов'язками. Учасники заходу прослухали екскурсією до виставки «АТО. Події у м. Костянтинівка 2014 р.» 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.