Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Источник rem0ntik.ru

Комментарии

Презентація виставки «Василь Стус: Дорога долі»

stus213 липня в музеї відкрилась пересувна виставка «Василь Стус: Дорога долі».
За цей рік Костянтинівка вже втретє приймає пересувні виставки: це «Люди свободи», «Олекса Тихий як символ українського Донбасу» і ось виставка, присвячена Василю Стусу. На цих виставках представлені різні люди: різні за віком, різні за фахом, різні навіть за століттям проживання. Що ж тоді об’єднує ці особистості?

Їх об’єднує те, що всі вони присвятили життя своїй батьківщині, віддали частку душі нашій Україні. Хтось молився за Україну, хтось боронив її зі зброєю в руках, а хтось присвятив їй свою творчість. Одним з таких людей і є Василь Стус. Спадщина поета велика, кожен з нас хоча раз знайомився з творами українського митця, правозахисника, поета. Ще декілька років потому ми мало що знали про Василя Стуса. А зараз і в підручниках, і в Інтернеті ми можемо взнати де і коли народився поет, де навчався, які випробування пройшов. Але ми не зможемо узнати, а що ж за людина був Василь Стус? Що він любив, чого не сприймав, які стосунки були в родині, і таке інше. А хто краще ніж син зможе розповісти про рідну людину? Музей дякує Дмитру Васильовичу Стусу – сину великої людини і генеральному директору Національного музею імені Тараса Шевченка за те, що він не минув нашого міста і дав нам змогу глибше зрозуміти сутність діяльності і сутність людини - Василя Стуса. На урочистому відкритті виставки були присутні керівники міста, директори і вчителі шкіл, почесні гості, міські громадські організації, поети, учні.
Виставка буде діяти до 15 вересня і кожен бажаючий може прийти до музею, відвідати виставку і пройти шляхом долі Василя Стуса.

stus1

stus3

stus4

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.