Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

В День скорботи та пам'яті

1hhdhdjya22 червня 1941 р.- одна з самих найсумніших дат в історії України – День пам'яті і скорботи, день початку віїни між країнами Радянського Союзу та Третім Рейхом. Цей день нагадує нам про усіх загиблих в жорстоких боях, закатованих у неволі, померлих в тилу від голоду і поневірянь.


Україна стала епіцентром бойових дій. За перемогу над нацизмом український народ заплатив дорогою ціною - Україна втратила п’яту частину населення. Щороку 22 червня відзначають День скорботи і пам'яті жертв війни, з метою всенародного вшанування пам'яті синів і дочок українського народу, загинувших під час Другої світової війни, їх подвигу і жертовності.
22 червня в сквері ім. Шевченка біля меморіального комплексу загиблим бійцям 135-ої Костянтинівської танкової бригади, співробітники краєзнавчого музею провели захід вшанування пам'яті загиблих разом з мешканцями.

2unnamed

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.