Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Пересувна виставка «Олекса Тихий – символ українського Донбасу»

IMG 0103В кінці травня до Костянтинівки приїхала пересувна виставка «Олекса Тихий – символ українського Донбасу», створена Донецьким обласним краєзнавчим музеєм за ініциативою обласної адміністрації, до 90-річчя від дня народження політв’язня і педагога, члена Української гельсінської групи Олексія Івановича Тихого. Цю акцію підтримали міста і селища Донецької області, по яким вона відбувається. 

В нашому місті виставка відбулась завдяки злагодженій творчій роботі працівників міського відділу культури, палацу культури та краєзнавчого музею. Презентація пройшла 25 травня в Палаці культури та дозвілля. Відвідало її близько 350 чоловік. Були присутні мешканці міста та учні Костянтинівського ліцею, гімназії, ЗШ №1,3,6, технічного ліцею. Відвідувачі почули не тільки біографічні дані нашого земляка, а й побачили його як талановитого публіциста, послідовного правозахисника, людину. 
В одному з листів із заслання Тихий написав пророчі слова «Істина завжди перемагає - правда, іноді після смерті». І саме ця виставка і довела, що його не забули. 
Були представлені і матеріали про костянтинівців, яких теж можна назвати символами українського Донбасу. Це такі імена, як Пустова Феня Дмитрівна - кандидат філологічних наук, доцент, літературознавець, пропагандист українського художнього слова, Цись Тетяна Григорівна - заслужений учитель України, вчитель правознавства і історії загальноосвітньої школи I-III ступенів №4, вчитель вищої кваліфікаційної категорії, вчитель-методист, відмінник освіти України, та інші. 
Для школярів Палацом культури був організований показ документального фільму українських режисерів «Дисиденти».
Сучасна молодь повинна знати і історію своєї країни, і людей, які живуть поруч і працюють для майбутнього нашої України.


 Аренсбург А.Л., науковий співробітник краєзнавчого музею

IMG 0105 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.