Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

До Дня Європи - європейськими столицями

10DSCN0466З 2003 року в третю суботу травня в Україні відзначається День Європи відповідно до Указу Президента № 339/2003 від 19 квітня 2003 року. Головною метою цього свята є демонстрація прагнення до зближення з країнами Європейського союзу у зв'язку з планами України вступити в ЄС. 

В переддень цього дня в музеї відкрилася авторська виставка вишитої картини Хотенковой Олени Миколаївни – заступника директора школи №4. Виставку символічно назвали «Подорожуємо столицями Європи», тому що на прекрасних картинах вишиті архітектурні споруди, які стали символами європейських столиць: тут і Ейфелева вежа - найвпізнаваніша архітектурна пам'ятка Парижа, що має світову популярність як символ Франції; і англійський Біг Бен - годинник на вежі Парламенту Сполученого Королівства, які чують в усьому світі; і Золоті ворота Києва — один з небагатьох пам'ятників зодчества Київської Русі; і триптих, присвячений французькій столиці. На виставці проводилися віртуальні екскурсії для вихованців художніх гуртків Центру дитячої та юнацької творчості, Палацу культури.

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.