Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

В пам'ять про загиблих і тих, хто вижив


DSCN849611 квітня весь світ відзначає Міжнародний День визволення в'язнів фашистських концтаборів. Цей день є одночасно і символом найбільшої трагедії і жалоби, і символом стійкості, і мужності людей різних націй, і народностей, що волею долі опинилися в застінках фашистських таборів смерті під час Другої світової війни.

В цей день підпільний комітет Опору діяв у Бухенвальді - одному з найбільш страшних гітлерівських таборів смерті, дізнавшись про наближення союзних військ віддав наказ про початок збройного повстання. Повсталим вдалося обеззброїти і захопити в полон понад 800 есесівців і солдатів охорони, взяти в свої руки керівництво табором. За роки Другої світової війни у концтаборах було ув'язнено 20 мільйонів осіб з 30 країн. 12 мільйонів не дожили до Перемоги.
12 квітня в ЗШ №9 для учнів 6-11 класів пройшла виїзна тематична екскурсія міського краєзнавчого музею, присвячена цій пам'ятній даті. В ході екскурсії хлопцям були представлені документальні матеріали про жахи нацистських таборів, спогади про пересильний табор для військовополонених у Костянтинівки.

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.