Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Виставка місцевих майстрів-художникiв

DSCN0019Напередодні професійного свята художників 6 жовтня в музеї  відбулась презентація виставки картин місцевих майстрів-художникiв.
На виставку свої роботи представили  відомі в місті художники  Байбара Володимир Володимирович – член Національної спілки художників України, Катунін Олександр Михайлович, Приходченко Олег Васильович, Малишев Валентин Олександрович, Кисельова  Олена Василівна. Поруч з картинами майстрів не менш значними були картини молодої художниці  Корнієнко Ганни Сергіївни. Серед мальованих картин чудовий вигляд мала декоративна різьба по дереву Плохих Валерія. На виставку були запрошені і майбутні художники – учні школи мистецтв разом з завідуючою художнім відділом Кравчук Оленою Костянтинівною.
Присутні на виставці  могли побачити чудові сріблясто-перлинні пейзажі Байбари В.В., його  яскраві сюжетні картини; осінні пейзажі і  історичні,  міфологічні полотна Катуніна О.М.; застиглі на полотні куточки рідного краю, з любов'ю намальовані Приходченко О.В.; пори року – весна, зима, літо, що вийшли з під пензля Кисельової О.В; краєвиди і чудову копію картини Саврасова «Гракі прилетіли», майстерно виконану Малишевим В.О.; старовинні види Донецька, збережені на полотні Корнієнко Г.; сюжетні декоративні панно Плохих В., виконані в кудринсько-абрамцевській техніці з елементами українського орнаменту. 
З словом звернулась до костянтинівських митців i завiтавша сюди О. Тебешевська, письменниця, член Національної спілки письменників України, заслужений вчитель з Івано-Франківської області.
Завершився захід врученням кожному художнику подяки від краєзнавчого музею за активне співробітництво та творчi досягнення.
 
DSCN9998
DSCN9994
DSCN0027
DSCN0010
DSCN0016
 
DSCN0019
 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.