Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

nang delivery melbourne

Комментарии

Згадали сторiнки партизанської слави

1SAM 455622 вересня Україна відзначає День партизанської слави. Цей день з далекого 1941 року вважається початком підпільно-партизанського руху в Україні. У 2001 році на підтримку ініціативи ветеранів війни, президентом був підписаний Указ про День партизанської слави. В цей день вшановують тих, хто в суворий воєнний час боровся з фашистами в глибокому тилу ворога, не шкодуючи ні сил, ні самого життя. 
Традиційно, з нагоди Дня партизанської слави в краєзнавчому музеї пройшла зустріч автора книги про костянтинівське підпілля, Полякової Валентини Миколаївни з учнями сьомих класів школи №2. З особистих спогадів Валентини Миколаївни учні дізналися про період окупації міста, про роль партизанів і підпілля у місті і районі, матерiали про якi вона збирала роками та видала книгу. Особливо слухали хлопці про героїчні подвиги підпільників, про історію кожної підпільної групи. Зворушлива розповідь торкнулася душі кожного слухача. 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.