Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Ювiлей «Червоної рути»: Разом до єдиного культурного простору України

DSCN984117 серпня  відзначилось в музеї подією: до Костянтинівки завітав відомий український фотохудожник, член Національної спілки журналістів України Островський Роман Карлович. З нагоди ювiлею - 45-річчя з дня виходу на екрани музичного фільму «Червона рута» (поїзд «Донецьк-Верховина»). Серед присутніх були представники різних верств мешканців міста. Серед яких члени територіального Центру соціального  обслуговування населення на чолі з її керівником Назаренко Оленою Юрьївною, працівники міської дитячої бібліотеки, районних Кондратовської і Куртовської бібліотек, мешканці мiста.
Цікава розповідь  Романа Карловича була присвячена різним темам: 45-річчю з дня виходу на екрани фільму «Червона рута», відомим і невідомим сторінкам життя і творчості Народного артиста України Назарія Яремчука, композитора і Героя УкраїниDSCN9837 Володимира Івасюка. 30 листопада 2016 р. також 65 років із дня народження та ВІА «Смерічка». Розповідь супроводжувалась показом ексклюзивних фотографій, по яким можна відслідкувати не тільки біографії  відомих майстрів культури, але й зростання таланту самого автора знімків.
Для молоді розповідь фотохудожника була джерелом знань про відомих майстрів культури ХХ ст., а  люди старшого покоління поринули в своє минуле, в ті часи, коли вони були молодими і для них все ще було попереду.  
Роман Карлович зумів знайти такі слова, що торкнулися серця кожного із присутніх. Наприкінці і діти, і дорослі висказали слова подяки і сфотографувались на добру пам'ять з талановитим фотохудожником.
Такі зустрічі  сприяють формуванню єдиного культурного простору між всіма регіонами України.
Аренсбург А.Л.
 
DSCN9833 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.