Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Презентація виставки «Від краси до натхнення»

DSCN854925 лютого в музеї відкрилась персональна виставка нашого талановитого співвітчизника художника Володимира Володимировича Байбари «Від краси до натхнення». На виставці представлено його 48 картин: пейзаж, портрет, натюрморт, мiстична, історична тематика тощо.  
Народився Володимир Байбара у нашому місті, навчався у 3-ій школі, відвідував гурток зображального мистецтва у будинку піонерів. Професійну освіту отримав у Криворізькому педагогічному інституті на художньо-графічному факультеті, який закінчив у 1993 р. 16 років малював портрети. Працював разом з iншими художниками у місцевiй майстерні. DSCN8562
З творчістю Володимира Володимировича знайомі в багатьох країнах світу: Австрії, Німеччині, Китаї, Румунії, США, Чилі, Греції. В Україні виставки картин художника проходили у Києві, Дніпропетровську, Чернігові, Полтаві, Маріуполі, Артемівську тощо. З 2013 року - член Національної спілки художників України. 
На презентації головними гостями були художники, знайомi та учні міської школи мистецтв відділу «Живопис». Юні майбутні художники змогли не тільки подивитись на прекрасні полотна, але й поспілкуватись з митцем,  поділитись своїми враженнями і замислитись над питанням «А що ж для них  є  живопис – захоплення чи  майбутня доля?».
З відкриттям авторської виставки привітали колеги - художники  Катунін Олександр, Плохіх Валерій, Саржанов Віктор, Рязанов Миколай, Приходченко Олег. Побажали творчого натхнення, плідної праці. Анатолій Іванович Костянтинов – місцевий поет і художник - присвятив йому наступний вірш: 
 
Бог -  создатель всей природы 
Землю, небо  сотворил,
И художникам – поэтам
Он таланты раздарил.
Чтоб они в своих шедеврах
Воспевали красоту,
Открывали глаза людям
На духовность,  доброту.
И такой талант-художник
С Божьим даром у нас –
Это Байбара Володя,
Ему слава, ему честь!
 
 

Источник: http://www.workwebsite.ru/joomla/plugins/allvideos.html
 
 
 
DSCN8556
 
DSCN8559
 DSCN8599
 
DSCN8583
 
Больше фотографий в Галерее
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.