Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

Зустріч-інтерактив "Стандарти сучасної журналістики"

DSCN843717 лютого в музеї відбулася зустріч старшокласників школи №9 з журналістом газети «Знамя Iндустрiї» Мариною Пухир, яка провела для них iнтерактивний захід «Стандарти сучасної журналістики».
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
DSCN8445
У минулому році вона, як журналiст, брала участь у проекті «Програма медіаграмотності для громадян» від Академії української преси. Щоб стати тренером, пройшла дводенну навчання у кращих коучів: консультант з комунікацій при Кабінеті Міністрів України Зої Казанжи та кандидата філологічних наук, доцента кафедри журналістики Донецького національного університету Олени Тараненко. Тренерів готували всього у 14 областях України, в проекті взяли участь 420 соціально-активних громадян. 
На зустрiчi школяри розглянули своє свідоме «медіа-споживання», роль ЗМІ, вчилися критично оцінювати одержувану інформацію, вміти відрізняти правду від пропаганди, способи розрiзняти маніпуляції і фейки. Було багато наочних матеріалів, інтерактивних завдань і гарного настрою. Всi присутнi дуже вдячні Маринi Анатоліївні за гарний та корисний захід!
 
DSCN8440
 
DSCN8441
 
DSCN8443
 
DSCN8444
 
DSCN8448
 
DSCN8449
 
DSCN8453
 
DSCN8456
 
 
 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.