Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider

Меню

Поиск

Вход на сайт

Комментарии

"По заповiдних стежках"

SDC1142228 січня в дошкільному закладі №34 співробітниками музею була проведена пiзнавальна година “По заповідних стежках”, під час якої маленькі слухачи познайомилися з тваринним світом рідного краю.

 

З захопленням діти слухали про звички, поведінку сірого вовка, розумниці-лисички, жвавого їжачка, красуні білочки, різних птахів. На екрані проходили кадри з життя лісових і степових  тварин, і діти прийшли до висновку, що в природі немає зайвої істоти – кожна комаха,  птах чи звір займає відповідне місце  і  прикрашає наш світ.

Науковий спiвробiтник музею Аренсбург А.Л.

  

ІНФОРМАЦІЙНА ГОДИНА «ПРИРОДА РІДНОГО КРАЮ»

З метою популяризації краєзнавства в системі роботи Костянтинівського міського краєзнавчого музею та з метою ознайомлення дошкільників з живою природою Костянтинівського району 28 лютого в дошкільному навчальному закладі №34 була проведена інформаційна година «Природа рідного краю». Науковий співробітник Аренсбург А.Л. в цікавій ігровій формі провела для дошкільників старших груп віртуальну екскурсію, яка ознайомила із особливостями життя та поведінки птахів, диких тварин. Діти захоплено переглядали відео, задавали запитання, порівнювали життя домашніх та диких тварин, розповідали  історії з власного досвіду. Така наочна форма ознайомлення з природою конкретизувала, поглибила та закріпила природничі знання дітей, сприяла зміцненню зв’язків та інтеграції роботи дошкільного закладу та краєзнавчого музею в напрямку екологічної освіти та краєзнавства.

Костянтинiвське мiське управлiння освiти 

 

 

 

Приглашаем зарегистрироваться и оставить комментарии
Константиновский городской краеведческий музей Copyright © 2014
Все права защищены. Копирование материалов с указанием автора и активной ссылкой на сайт
Перепечатка материалов сайта без указания авторства строго воспрещается.